Prednáška o bunkových soliach (26.11.2020)

Prednáška o bunkových soliach (26.11.2020)

Téma prednášky:

Schüßlerove soli- BIOCHEMICKÉ TKANIVOVÉ SOLI

Je to systém podpornej terapie pri rôznych ochoreniach, založený na princípe bunkovej výživy. Deficit na tele sa prejavuje zmenou textúry a zafarbenia pokožky, neskôr fyzickými prejavmi (malátnosť, únava, častý výskyt respiračných ochorení až ťažší zdravotný problém).

Sú vhodné pre dospelých, deti i zvieratá.

Rozoznávame 12 základných bunkových solí podľa Dr. Schüßlera, ktoré nám vedia dodať základnú výživu pre všetky orgánové sústavy, doplniť všetky potrebné minerály na bunkovej úrovni bez zaťaženia tráviaceho traktu.

Prednášajúca:

Barbora Schickerle

Vyštudovala som Strednú zdravotnícku školu a po jej ukončení som pracovala krátky čas v zdravotníctve. Keďže som sa vždy zaujímala o prírodnú liečbu a ťahalo ma to k prírodným, alternatívnym metódam, hľadala som príležitosti prehĺbiť svoje vedomosti aj týmto smerom.

„Škola vnútornej alchýmie“ mi dala veľmi veľa vedomostí, zručností i nového pohľadu na veci v živote. Nahliadla som do zákulisia čínskej medicíny, akupunktúry, feng shui, ktoré využívam v poradenstve a v osobnom živote.

Postupne som vedomosti mohla uplatňovať aj pri svojich 3 deťoch, bežných detských ochoreniach, či v rodine pri klasických chrípkach, boliestkach, či iných chorobách.

4 roky som vlastnila obchodík s prírodnými produktami, bylinkami, čajíkmi a darčekmi... Svoje vedomosti a zručnosti som využívala v každodennom kontakte so zákazníkmi. Venujem sa aj iným formám alternatívnej liečby, ako napríklad prácou s liečivými telovými a ušnými sviečkami, práci s liečivými energiami, poradenstvom v aromaterapii a práci s bunkovými soľami (Schuesslerové soli).

Verím, že príroda nám dáva všetko, čo potrebujeme.... len to musíme pochopiť a nájsť.

Termín workshopu:

26.11.2020 / 17:00 hod.

Miesto workshopu:

BIOS-MEDICA s.r.o.
Hollého 13,
811 08 Bratislava - Staré mesto
(vedľa Onkologického ústavu sv. Alžbety)

Kapacita:

max. 10 osôb

Vstupné:

15 € / osoba