Prednáška o sviečkovaní (8.10.2020)

Prednáška o sviečkovaní (8.10.2020)

Téma prednášky:

Sviečkovanie

Vedeli ste že je to prastará metóda indiánov, ktorí mali blízko k prírode a vedeli nájsť pomoc pri rôznych ochoreniach? Telové a ušné sviečky sa vyrábajú z prírodných materiálov a fungujú na princípe takzvaného komínového efektu, kedy sa jeden koniec zapáli a druhý sa prikladá na postihnuté miesta na tele. Sviečky pomáhajú odstrániť blokády, zápaly, nánosy, bolesti, toxíny na rôznych častiach tela: brucho(harmonizácia orgánov, trávenie, ženské potiaže), hrudník(zahlienenie, zápaly dýchacích ciest), hlava(dutiny, bolesti hlavy), kĺby(bolesti), chrbát(harmonizácia obličiek, seknutý chrbát), rozprúdenie lymfy, čakrová terapia...

Na prednáške sa dozviete:
  • čo sú telové a ušné sviečky a ako fungujú,
  • ako s nimi pracovať,
  • postrehy z vlastnej skúsenosti používania sviečok pri terapiách,
  • názorné ukážky sviečkovania,
  • sviečkovanie - ako forma meditácie,
  • samozrejme poradíme osobitne pri jednotlivých ťažkostiach, otázkach...

Prednášajúca:

Barbora Schickerle

Vyštudovala som Strednú zdravotnícku školu a po jej ukončení som pracovala krátky čas v zdravotníctve. Keďže som sa vždy zaujímala o prírodnú liečbu a ťahalo ma to k prírodným, alternatívnym metódam, hľadala som príležitosti prehĺbiť svoje vedomosti aj týmto smerom.

„Škola vnútornej alchýmie“ mi dala veľmi veľa vedomostí, zručností i nového pohľadu na veci v živote. Nahliadla som do zákulisia čínskej medicíny, akupunktúry, feng shui, ktoré využívam v poradenstve a v osobnom živote.

Postupne som vedomosti mohla uplatňovať aj pri svojich 3 deťoch, bežných detských ochoreniach, či v rodine pri klasických chrípkach, boliestkach, či iných chorobách.

4 roky som vlastnila obchodík s prírodnými produktami, bylinkami, čajíkmi a darčekmi... Svoje vedomosti a zručnosti som využívala v každodennom kontakte so zákazníkmi. Venujem sa aj iným formám alternatívnej liečby, ako napríklad prácou s liečivými telovými a ušnými sviečkami, práci s liečivými energiami, poradenstvom v aromaterapii a práci s bunkovými soľami (Schuesslerové soli).

Verím, že príroda nám dáva všetko, čo potrebujeme.... len to musíme pochopiť a nájsť.

Termín workshopu:

8.10.2020 / 17:00 hod.

Miesto workshopu:

BIOS-MEDICA s.r.o.
Hollého 13,
811 08 Bratislava - Staré mesto
(vedľa Onkologického ústavu sv. Alžbety)

Kapacita:

max. 10 osôb

Vstupné:

15 € / osoba